Łukasz Tor Garczewski
Łukasz 'Tor' Garczewski

Pozostali członkowie kadry

Aleksander Tukaj
Aleksander Tukaj
Maciek Talaga
Michał Nowak
Daniel Krzaczkowski
Jeremi Jaremu Baka
Jeremi Baka
Jakub Wojtko

Rok urodzenia: 1984

Staż w RPG: 16 lat

Prowadzone systemy: FATE, Remember Tomorrow (cyberpunk), Świat Mroku, Apocalypse World, Wolsung, Polaris, Houses of the Blooded, Honor i Krew, i inne.

Osiągnięcia związane z RPG: finalista konkursu Game Chef 2012, koordynator bloku RPG na Pyrkonie 2010, sędzia w Pucharach Mistrza Mistrzów (2008-2011), tytuł Mistrza Twierdzy Toruń 2010, prelegent na wielu polskich konwentach od 2004 roku, od 2013 roku wydaje RPG pod szyldem Argent Mark Games.

Na co dzień zajmuje się: porządkowaniem rzeczywistości w amerykańskiej firmie internetowej i zarządzaniem zespołem programistów oraz dokładaniem wszelkich starań aby ludzie rozumieli komputery i vice versa. Działa też społecznie, przede wszystkim na rzecz osób z niepełnosprawnością, obecnie jako wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Od czasu do czasu pisze haiku.

Zainteresowania związane z fantastyką i RPG: heraldyka, czyli nauka o herbach i sztuka ich stosowania, projektowanie herbów; historia, głównie europejskiego średniowiecza i starożytności; etykieta i savoir-vivre; literatura, a właściwie nadrabianie horrendalnych zaległości książkowych; projektowanie gier fabularnych i planszowych.