Łukasz Tor Garczewski
Łukasz 'Tor' Garczewski

Pozostali członkowie kadry

Łukasz Tor Garczewski
Łukasz Garczewski
Andrzej Skuza
Konrad Gajowiec
Konrad Gajowiec
Daniel Krzaczkowski
Krzysztof Szafa Szafrański
Krzysztof Szafrański
Joanna Airis Kamińska
Airis Kamińska

Rok urodzenia: 1984

Staż w RPG: 16 lat

Prowadzone systemy: FATE, Remember Tomorrow (cyberpunk), Świat Mroku, Apocalypse World, Wolsung, Polaris, Houses of the Blooded, Honor i Krew, i inne.

Osiągnięcia związane z RPG: finalista konkursu Game Chef 2012, koordynator bloku RPG na Pyrkonie 2010, sędzia w Pucharach Mistrza Mistrzów (2008-2011), tytuł Mistrza Twierdzy Toruń 2010, prelegent na wielu polskich konwentach od 2004 roku, od 2013 roku wydaje RPG pod szyldem Argent Mark Games.

Na co dzień zajmuje się: porządkowaniem rzeczywistości w amerykańskiej firmie internetowej i zarządzaniem zespołem programistów oraz dokładaniem wszelkich starań aby ludzie rozumieli komputery i vice versa. Działa też społecznie, przede wszystkim na rzecz osób z niepełnosprawnością, obecnie jako wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Od czasu do czasu pisze haiku.

Zainteresowania związane z fantastyką i RPG: heraldyka, czyli nauka o herbach i sztuka ich stosowania, projektowanie herbów; historia, głównie europejskiego średniowiecza i starożytności; etykieta i savoir-vivre; literatura, a właściwie nadrabianie horrendalnych zaległości książkowych; projektowanie gier fabularnych i planszowych.