Kasia Hajimaru Papis
Kasia 'Hajimaru' Papis

Pozostali członkowie kadry

Sandra Razuri Chlewińska
Sandra Chlewińska
Daniel Aldar Stachura
Daniel Stachura
Daniela Orzłowska
Alicja Wilkowska
Monika Robak
Alisa Zagusta

Rok urodzenia: 1992

Wykształcenie: inżynier Energetyki, studentka Politechniki Gdańskiej na kierunkach Elektrotechnika (magisterskie) oraz Oceanotechnika (inżynierskie)

Na obozie: prowadzi zajęcia z rysunku mangowego (moja galeria prac: http://epiroogu.deviantart.com/gallery/) oraz warsztaty komiksowe, origami i inne zajęcia manualne, prelekcje dotyczące mangi, anime, popkultury oraz zajęć warsztatowych i konkursy screenowe. Jako koordynator pilnuje też, żeby wszystko działało zgodnie z planem^^

Na co dzień: rysuje komiksy – własne oraz w duecie bC (http://becausecomics.com), a takżę grafiki do gry komputerowej, ćwiczy iaido (adeptka szkoły Musō Shinden w stopniu shodan), liczy całki, ogląda zdjęcia statków handlowych, wtapia się w książkowe uniwersa, gra w RPG’i – ogólnie rzecz biorąc usiłuje poznać tyle świata, ile się da. W międzyczasie żegluje i biega z psem na agility. Bo każdy dzień jest wart tego, by odkryć coś nowego!

Ulubione anime/manga: NGE, Zankyou no Terror, Jormungand, Dogs, Pandora Hearts

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: komiks, szczególnie style w mandze i sposoby przedstawienia treści za pomocą rysunku; anime jako projekcja, po którą nie każdy sięgnie; iaido, czyli kontrola siebie i miecza; niezgłębione zafascynowanie życiem społecznym Japończyków oraz podziw dla ich pracoholizmu.