Jeremi Jaremu Baka
Jeremi 'Jaremu' Baka

Pozostali członkowie kadry

Jeremi Jaremu Baka
Jeremi Baka
Daniel Krzaczkowski
Mateusz Biesiada
Mateusz Biesiada
Konrad Gajowiec
Konrad Gajowiec
Jakub Wojtko
Andrzej Skuza

Rok urodzenia: 1995

Wykształcenie: niepełne wyższe, studiuje logistykę mediów

Staż w RPG: ok 10 lat.

Staż w battle: ok 9 lat

Prowadzone systemy RPG: new World of Darkness; Monastyr; Neuroshima; Cyberpunk 2020; Zew Cthulhu; Warhammer Fantasy Roleplay; Dark Heresy; Rogue Trader; Only War; Black Crusade; Blood & Honor

Prowadzone systemy bitewne: Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40.000, Mordheim, Necromunda, Pulp City

Na co dzień zajmuje się: tworzeniem kolejnej kampanii i pisaniem własnego settingu. Pochłania go też pisanie etiud filmowych oraz szkoli się w ich produkcji. Interesuje go historia przestępczości w Stanach Zjednoczonych od lat dwudziestych i Europie po upadku ZSRR – stara się jak najwierniej oddać ją w grach fabularnych. Pasjonuje się survivalem, muzyką filmową, współczesną literaturą grozy i fantastyki, kinematografią, rysunkiem i transhumanizmem. Okazjonalnie kręci się po teatrach, częściej za kulisami niż na widowni.

Osiągnięcia związane z RPG: Wieloletni uczestnik obozu, jest 2-krotnym zwycięzcą obozowego konkursu Mistrza Gry. W gry fabularne i bitewne gra od najmłodszych lat. Prowadzi prelekcje na konwentach oraz współpracuje z serwisem „Graj Muzyką”, gdzie przedstawia swoje propozycje muzyczne do gier fabularnych. Wraz z Gdańskim Klubem Fantastyki organizuje warsztaty dla początkujących Mistrzów Gry oraz zrzesza lokalnych fantastów. Tester systemu “Afterbomb”.