Daniela 'Dan' Orzłowska

Pozostali członkowie kadry

Anita Szyszka
Julia Koro Caba
Julia Caba
Sara Niechciał
Gosia Luna Paluszyńska
Gosia Paluszyńska
Alicja Wilkowska
Daniel Aldar Stachura
Daniel Stachura

Rok urodzenia: 1993

Wykształcenie: Średnie. Technik Masażysta.

Na obozie: Poprowadzi zajęcia taneczne oraz wszystkie punkty programu związane z kpopem – obozową listę przebojów, prelekcje, dyskusje czy po prostu wieczory przy UltraStarze.

Na co dzień: Rozwija swoje umiejętności taneczne, prowadzi zajęcia kpop dance z grupą, nagrywa dance covery – solo i grupowo. Prowadzi kanał na YouTubie, który przekroczył 7000 polubień i milion wyświetleń. Często bierze udział w konkursach i może pochwalić się różnymi sukcesami: m.in. pierwsze miejsce (duet) na K-pop Festival i półfinał w eliminacjach europejskich K-pop Cover Dance Festival. Poza tym pracuje jako masażystka oraz w biurze kancelaryjnym.

Ulubione Dramy: Dream High/2 Lie to Me, The Rooftop Prince, Heartstrings, Missing you, I Hear your voice

Zainteresowania związane z Koreą: Tradycja koreańska i zastosowanie w niej tańca. Nie może usiedzieć w miejscu – wciąż uczy się nowych układów, spędza aktywnie czas, podróżuje i poznaje nowych ludzi. Lubi oglądać koreańskie dramy i filmy. Interesuje ją też masaż i rozwój w tym kierunku – aromaterapia czy orientalny masaż gorącymi kamieniami nie mają dla niej tajemnic. Ale przede wszystkim uwielbia przekazywać swoje doświadczenie w tańcu innym, którzy tak samo jak ona kochają kpop dance.