Anita Szyszka

Pozostali członkowie kadry

Daniel Aldar Stachura
Daniel Stachura
Monika Robak
Anita Szyszka
Aleksandra Celebriana Michalczuk
Aleksandra Michalczuk
Gabriela Gabasi Jaroszyńska
Gabriela Jaroszyńska
Kasia Hajimaru Papis
Kasia Papis

Rok urodzenia: 1990

Wykształcenie: Magister języka angielskiego, a ponieważ nauki nigdy dość, to obecnie studiuje grafikę na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Na obozie: zajmuje się tym, co z głosem związane, czyli warsztatami wokalno-dubbingowymi, chętnie opowie na temat przygotowania wokali do publikacji w Internecie i zarządzania twórczością wokalną w serwisach internetowych. Oprócz tego poprowadzi też warsztaty kulinarne.

Na co dzień: łapie się za wszystko co możliwe: stara się połączyć śpiewanie z fanowskim dubbingiem i działalnością w grupie dubbingowej Insomnia Dubbing Project, a także z rysowaniem, pisaniem horrorowych novelek i tworzeniem gier typu rpg maker. A do tego dochodzą jeszcze studia. Stała bywalczyni konwentów, na których prowadzi prelekcje dotyczące dubbingu, śpiewania i chórów internetowych. Nigdy nie odrzuci okazji wzięcia udziału karaoke i walczy o przywrócenie jego świetności podczas konwentów. Prowadzi kanał, na który wrzuca śpiewane przez siebie kawałki, a także stronkę, na której dzieli się twórczością swoją jak i swojego partnera jako OTP Creative Works. Uwielbia urban legends i gdy wszechświaty w komiksach się przenikają.

Ulubione anime/manga: Puella Magi Madoka Magica, No Game No ife, Gekkan Shoujo Nozaki Kun, Kami-sama no iutorii, XXXHolic.

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: Oberwuje odłamy modowego nurtu Lolita, uwielbia komiksy i animacje, zróżnicowaną kuchnię, japońskie legendy miejskie i gry horrorowe. Oprócz tego często slucha piosenek stworzonych przez oprogramowanie Vocaloid, jak i fascynuje ją idea Doujin Circle.